Csatlakozás az Európai Ifjúsági Térséghez 9.0 Ifjúság, ifjúságügy - új kihívások + képek

2019. március 08.

Március 11-én 10 órától Ifjúság, ifjúsáügy, új kihívások címmel tartanak tudományos konferenciát az SZTE JGYPK Tanácstermében, melyre minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Időpont: 2019. március 11. 10.00–14.00

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, Tanácsterem (Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)

Az Európai Ifjúsági Kutató-, Szervezetfejlesztő és Kommunikációs Központ, az MTA SZAB Szociológiai Munkabizottsága, a Magyar Nevelés- és Oktatáskutatók Egyesülete Állampolgári nevelés és Oktatási jogok Szakosztálya, az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, és a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Alkalmazott Társadalomtudományok Tanszék közös szervezésében tartanak tudományos konferenciát Csatlakozás az Európai Ifjúsági Térséghez 9.0 Ifjúság, ifjúságügy – új kihívások címmel.

A konferencián részt vesz, illetve előad Dr. Döbör András dékán, Dr. Jancsák Csaba dékánhelyettes, Mészáros Ferenc a Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium igazgatója, Hamvas László szociológus és doktorjelölt (Debreceni Egyetem), Sánta Tamás szociálpolitikus és tanársegéd (SZTE ETSZK), Szabó Péter szociális munkás és tanársegéd (SZTE ETSZK), Szőcs Andor, szociológus-közgazdász és doktorjelölt (Debreceni Egyetem), Szitás Péter SZTE-s hallgató, illetve Molnár Evelin szegedi szociálpedagógus.

Meghívó és részletes program >>>>>

Képek: