Hazai és külföldi modellek a projektoktatásban

2019. április 04.

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kara Nemzetközi Tudományos Konferenciát rendez május 21-én.

Időpont: 2019. május 21.

Helyszín: Óbudai Egyetem 1034 Budapest, Doberdó u. 6. Schmalz terem

A konferencia fővédnöke: Prof. Dr. Réger Mihály, az Óbudai Egyetem rektora

A konferenciánk célja, hogy elősegítsük az oktatás megújulását, gazdagodását a hazai és a határon túli szakemberképzésben a sikeres projektek tapasztalatainak bemutatásával, valamint a résztvevő oktatók, kutatók e téren elért tudományos eredményeivel. Lehetőséget kívánunk biztosítani a tapasztalatcserére, kapcsolatteremtésre, új ötletek generálására és az új kutatási eredmények közzétételére. Az idén külön szekcióban a különböző projektekben részt vevő hallgatóknak, tanulóknak is lehetőséget kívánunk biztosítani tapasztalataik, eredményeik bemutatására.

A konferencián résztvevő pedagógusoknak (óvodapedagógusok, tanítók, tanárok) a 277/1997. (XII.22.) Korm. rendelet értelmében tanúsítványt adunk, amely 9 órával beleszámít a továbbképzések teljesítésébe. Projektmenedzserek 6,5 PDU pontot regisztrálhatnak.

Részletes felhívás >>>>>