A Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium felvételi felhívása

2019. június 13.

A Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium (SZKRSZ) felvételt hirdet a 2019-2020. tanévre szegedi felsőoktatási intézmények bármely szakára jelentkező, vagy már ott tanuló diákok számára.

KIK VAGYUNK?

– roma és nem roma fiatalok keresztény értékek mentén szerveződő szakmai közössége

MIT KÍNÁLUNK?

– kulturált kollégiumi elhelyezést kétágyas szobákban

– gazdag, színes tanulmányi programot

– fiatalos közösségi életet

– idegennyelv-oktatást

– tehetséggondozást

– személyre szabott egyéni fejlesztést

– ösztöndíjat

MIT TARTUNK FONTOSNAK?

– a szakmai igényességet

– az identitás erősítését

– a keresztény értékek közvetítését

– a közösségi életet

A Szeged-Csanádi Egyházmegye által fenntartott intézménybe azokat a diákokat várjuk, akik felsőoktatási tanulmányaik magas szintű végzése mellett elfogadják a szakkollégium keresztény értékrendjét, vállalják a szakkollégium tanulmányi, kulturális és közösségi programjaiban való részvételt, és a közös diákéletet roma társaikkal.

Jelentkezni a Szegedi Keresztény Roma Szakkollégium honlapján (www.szkrsz.hu), az online felület kitöltésével lehet.

A jelentkezés a férőhelyek betöltéséig folyamatos

További tájékoztatás a titkarsag@szkrsz.hu e-mail címen, és a +36-20-450-4533 kérhető.

Facebook oldalunk: @szakkoli

SZOKERESZ2019