boritoeml

Kari emléklap átadó ünnepség + képek

2019. június 06.

Az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Tudományos Diákköri Tanácsa 2019. június 12-én 16:00 órakor a Díszteremben tart ünnepséget.

A rendezvényen köszöntjük a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencián díjazásban részesült hallgatókat és témavezetőiket, valamint az Új Nemzeti Kiválósági Programban ösztöndíjas hallgatókat és témavezetőiket.

Program:

Megnyitó – Dr. Döbör András dékán

Köszöntő – Prof. Dr. Drahota-Szabó Erzsébet általános és tudományos dékánhelyettes

Műsor – Bart Howard: In Other Words (Fly me to the Moon) előadja: Kónya Kreszcensz Kristóf

Elismerő oklevelek átadása – Dr. habil. Nóbik Attila TDT-elnök

Állófogadás

Az érintett hallgatók és a témavezetőik megjelenésére feltétlenül számítunk!

Az Intézeti TDK más tagjait is szeretettel várjuk!

Képek:

1

2

3

Tudományos diákköri munka az SZTE JGYPK-n a 2018/19-es tanévben (pályázati azonosító: NTP-HHTDK-18-0045) pályázat támogatta.

EMMINTP