Szerbiai partnerek tanulmányútja a Juhász Gyula Pedagógusképző Karon - galériával

2019. február 20.

A Part-time and Short Cycle Studies in Serbia (PT&SCHE) elnevezésű ERASMUS+ nemzetközi projekt keretében két szerbiai partnerintézményünk (University of Novi Sad és University of Kragujevac) oktatói érkeztek február 18-án a Juhász Gyula Pedagógusképző Karra.

A tanulmányút kétnapos programjában a résztvevők előadásokat hallgattak, kérdéseket tehettek fel a karunkon folyó felsőoktatási szakképzésekkel, alkalmazott informatikai képzésekkel és online tananyagok fejlesztésével kapcsolatban, illetve tájékozódhattak a minőségbiztosítás és a nemzetköziesítés terén végzett tevékenységeinkről.

A vendégek megtekintették a kari TV stúdiót, az újonnan létesített kartörténeti kiállítást és a Tankönyvmúzeumot is. Az intézményeink közötti további együttműködési lehetőségekről is tárgyaltak Rácz Lajossal, nemzetközi ügyekért és innovációért felelős dékánhelyettessel és Bakti Máriával, a Kar Külügyi Bizottságának elnökével.

Fotók letöltése: https://www.flickr.com/photos/jgypk/sets/72157689818589853/

Galéria: