Nemzetiségek, vallások, kultúrák a Dél-Alföldön + képek

2019. február 13.

Az SZTE JGYPK és a Bálint Sándor Szellemi Örökségéért Alapítvány konferenciát tart Nemzetiségek, vallások, kultúrák a Dél-Alföldön címmel február 28-án.

Időpont: 2019. február 28. (csütörtök) 14 óra

Helyszín: SZTE JGYPK Tankönyvmúzeum (6725 Szeged, Boldogasszony sgt. 6.)

Köszöntőt mond Dr. Miklós Péter, a Bálint Sándor Szellemi Örökségéért Alapítvány kuratóriumi elnöke, a konferenciát megnyitja Dr. Zakar Péter, a Szegedi Tudományegyetem rektorhelyettese.

A konferencián előad Prof. Dr. Barna Gábor egyetemi tanár, Dr. Csapody Miklós tudományos munkatárs, Dr. habil. Marjanucz László tanszékvezető egyetemi docens, Prof. Dr. Zakar Péter egyetemi tanár, főiskolai tanár, Prof. Dr. Gulyás László egyetemi tanár, Dr. Bogoly József Ágoston művelődéstörténész, kultúrakutató, Dr. Döbör András dékán, főiskolai docens, M. Pelesz Nelli PhD-hallgató.

Szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Meghívó >>>>>

Képek: