Szakmai napot tart a Művelődéstudományi Intézet + képek

2019. április 10.

Az SZTE JGYPK Művelődéstudományi Intézet a Nemzeti Művelődési Intézet Csongrád Megyei Igazgatóságával, a Szent-Györgyi Albert Agórával és a Csongrád Megyei Népművelők Egyesületével közösen 2019. április 16-án 9-15 óra között Szakmai napot rendez az intézet épületében (6723 Szeged, Szilléri sgt. 12.).

Időpont: 2019. április 16. 9-15 óra között

Helyszín: A Művelődéstudományi Intézet épülete (6723 Szeged, Szilléri sgt. 12.)

Dr. T. Molnár Gizella intézetvezető köszöntője után a mobil szolgáltatások börzéjén a látogatók megtudhatják, mi is az a Kormányablak busz, megismerkedhetnek a mobil bűnmegelőzési centrummal, a Honvédség mobil aktivitásaival, érzékenyítő aktivitásokkal, mobil ifjúsági szolgáltatásokkal, valamint Hungarikum játszóházon vehetnek részt.

Ezt követi a Pár-Beszéd Szakmai nap, ahol bemutatkozik a Budapesti Metropolitan Egyetem Turizmus és Marketing Tanszéke, a Debreceni Egyetem BTK Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszék - Debreceni Művelődési Központja, a Kodolányi János Egyetem - Petőfi Sándor Művelődési Központja (Orosháza) és a Szegedi Tudományegyetem JGYPK Művelődéstudományi Intézete.

Részletes program >>>>>

Képek: