Imre Sándor Emlékkonferencia

2019. április 18.

A Magyar Tudományos Akadémia Pedagógiai Tudományos Bizottság Neveléstörténeti Albizottsága és a Károli Gáspár Református Egyetem Tanítóképző Főiskolai Kara emlékkonferenciát rendez Imre Sándor halálának 75. évfordulója alkalmából.

A konferenciára 2020. március 12-én (csütörtökön) kerül sor, a Károli Gáspár Református Egyetem Tanítóképző Főiskolai Kar kampuszán.

A konferencia szervező bizottságának tagjai:

Dr. Donáth Péter DSc, professor emeritus (Eötvös Loránd Tudományegyetem)

Dr. Pukánszky Béla DSc, egyetemi tanár (Eszterházy Károly Egyetem)

Dr. Rébay Magdolna PhD, habil. egyetemi docens (Debreceni Egyetem)

Dr. Szenczi Árpád PhD, intézetvezető főiskolai tanár (Károli Gáspár Református Egyetem)

A konferencia szervező titkára:

Dr. Gombos Norbert PhD, intézetvezető-helyettes főiskolai docens (Károli Gáspár Református Egyetem)

Szeretettel várjuk kutatók, oktatók, doktorandusz hallgatók jelentkezését, Imre Sándor életművéhez, pedagógiai hagyatékához kapcsolódó előadásokkal, prezentációkkal.

A jelentkezéseket kérjük az alábbi e-mail címre elküldeni:

imresandorkonferencia2020@gmail.com

A fenti e-mail cím egyben a konferencia hivatalos webes postafiókjaként is szolgál.

A jelentkezéseket 2019. szeptember 30-ig várjuk a fenti email címen, a tervezett előadás rövid (10-12 soros) tartalmi összefoglalójával. A jelentkezések elfogadásáról a szervező bizottság 2019. november 30-ig értesíti az előadni szándékozókat.

A konferencia szervezőbizottsága nevében:

Dr. Donáth Péter

DSc, professor emeritus PhD

Dr. Szenczi Árpád

intézetvezető főiskolai tanár

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)