JGYPK 150

Változások az oktatásban? - Nahalka István oktatáskutató, nyugalmazott egyetemi docens előadása

2018. szeptember 20.

A Mentor(h)áló Pedagógiáról másképp c. sorozata – egyre többek örömére – havonta 1 alkalommal országosan és nemzetközi szinten is elismert szakembereket hoz „testközelbe”.

A beszélgetés időpontja: 2018. október 12. péntek 17.30-19.00

A rendezvény helyszíne: Somogyi-könyvtár 1. emeleti olvasóterme (Szeged, Dóm tér 1-4.)

A rendezvény a Mentor(h)áló és az SZTE KÖVI együttműködésével valósul meg.

A beszélgetés címe: Hátra vagy előre? – beszélgetés az új NAT-tervezetről

A beszélgetés során elsősorban a friss NAT-tervezet fő irányait járjuk körbe, de természetesen érinteni fogjuk a hazai köznevelés aktuális állapotát is.

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)