Kreatív iskolák - beszélgetés Tűrk Ritával

2018. november 15.

Újabb tartalmas esti beszélgetést kínálunk “Pedagógiáról másképp” c. sorozatunkban!

Időpont: 2018. november 16. péntek 17.00-19.00

Helyszín: Somogyi-könyvtár 1. emeleti olvasóterme (Szeged, Dóm tér 1-4.)

A beszélgetés címe: Kreatív iskolák

Mi a baj az iskolákkal? Valóban megölik a kreativitást?

Milyen oktatás lenne képes felkészíteni gyerekeinket az állandóan változó, kiszámíthatatlan jövőre?

Hogyan sikerült alulról szerveződve, saját erejéből kitörni reménytelen helyzetéből néhány amerikai iskolának?

Hogyan sikerült saját szakmai erőforrásukból merítve minden tanulót megszólítani és kialakítani bennük a tanulás szeretetét?

A választ Ken Robinson, a világ egyik legismertebb és legnépszerűbb pedagógiai szakértőjének most megjelent “Kreatív iskolák” című könyve segítségével keressük Tűrk Ritával, a könyv szerkesztőjével november 16-án, pénteken este.

A részvétel most is ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

További információ, regisztráció: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/kreativ-iskolakrol-beszelgetunk-turk-ritaval/