Az öregedő agy

2018. január 30.

Időpont: 2018. március 27. kedd 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Újabb tudományos ismeretterjesztő csemege a Pedagógiai esték c. nagyszabású sorozatban – vendégünk dr. Farkas Eszter PhD, egyetemi docens, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán működő Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet L’Oreal-UNESCO díjjal kitüntetett agyikeringés-kutatója!

FE10-768x547

Az öregedő társadalmakban egyre több figyelem fordul szervezetünk működésének öregedéssel összefüggő változásaira, hiszen mindannyian jó egészségben szeretnénk megérni idős napjainkat. Központi jelentőségű agyunk állapota, gondolkodásunk, emlékezőképességünk, érzelmi világunk, személyiségünk épsége.

De vajon mitől függ idegrendszerünk egészséges öregedése? Milyen körülmények ronthatják kilátásainkat?

Egy végtelenül szimpatikus kutatónő, egy nagyon érdekes, mindannyiunkat érdeklő téma – a siker garantált! Sokan leszünk most is! Senki ne bízza a jegyek beszerzését az utolsó pillanatra!

További információ: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/ujabb-tudomanyos-ismeretterjeszto-csemege-az-oregedo-agy/