JGYPK 150

Vendégünk Prof. dr. Szabó Gábor, az SZTE rektora!

2018. április 09.

Előadásának címe: Innováció: közhely, vagy a jövő záloga?

Időpont: 2018. június 4. hétfő 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont (Szeged, Felső Tisza-part 2.)

Az előadás, amelyre már nagyon sokan vártunk: vendégünk Prof. dr. Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora, a Magyar Innovációs Szövetség elnöke!

Prof. dr. Szabó Gábor egyrészt a Szegedi Tudományegyetem rektoraként, másrészt akadémikusként/ fizikusként, s végül, de nem utolsósorban a Magyar Innovációs Szövetség elnökeként hallatlanul széleskörű tapasztalatokat szerzett az elmúlt évtizedekben arról, miért és hogyan működik hazánkban, régiónkban és Szegeden az innováció. Mi a szerepe az innovációnak egy-egy közösség, térség fejlődésében, hogyan járul hozzá a gazdaság és a mindennapok gyarapodásához.

További információ: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/vendegunk-prof-dr-szabo-gabor-az-szte-rektora/

• ápr
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)
    SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar, főépület Bor Pál terem (1154-es terem)