slide

Ünnepi könyvhéten a Juhász Gyula Felsőoktatási Kiadó

2018. június 11.

Ünnepi Könyvhét 2018. Szeged

Juhász Gyula Felsőoktatási Kiadó (JGYF Kiadó) sátránál 2018. június 8-án pénteken 19.00 órától Trócsányi László Párizsi napló című könyvét dedikálta.

02_trocsanyi

2018. június 8-án, pénteken 19.00 órától Szalay István 100 matematika feladat kettős látásmódban – Tanító szakos hallgatók és az 1–6. osztályban tanító pedagógusok számára című könyvének bemutatóján vehettek részt az érdeklődők. A szerzővel Kosztolányi József egyetemi docens (SZTE TTIK Bolyai Intézet, Analízis Tanszék) beszélgetett.

03_szalay

Szabó Tibor Mások tükrében – Válogatott levelezésemből című kötetének bemutatójára a JATE Klub teraszán került sor 2018. június 9-én, szombaton 17 órától. A szerző könyvét Kaposi Márton, ELTE Ókori és Középkori Filozófia Tanszékének nyugalmazott habilitált egyetemi docense mutatta be.

04_szabotibor

A Juhász Gyula Felsőoktatási Kiadó az Ünnepi Könyvhéten galéria:

01_Kiado