20180616_140756slide

Professor Honoris Causa címmel tüntette ki Prof. Dr. Maczelka Noémit a kolozsvári Babes-Bolyai Tudományegyetem

2018. július 02.

2018. június 16-én Prof. Dr. Maczelka Noémi egyetemi tanárt, a Művészeti Intézet vezetőjét a kolozsvári Babes-Bolyai Tudományegyetem Professor Honoris Causa címmel tüntette ki.

Az ünnepségen - mely egyben a Református Tanárképző Kar Zenepedagógia szakjának 15. évfordulójáról is megemlékezett karunkról köszöntő beszédet mondott Prof. Dr. Rácz Lajos dékánhelyettes, valamint jelen volt Dr. Varjasi Gyula főiskolai docens, az Ének-zene Tanszék leendő tanszékvezetője. Szívből gratulálunk!

20180616_140756