Dr. Jancsák Csaba: Students of Teacher Education in Hungary: Before and during the Bologna Process című könyvének bemutatója

2018. június 14.

Az Ünnepi Könyvhét Szeged 2018. rendezvénysorozat keretein belül mutattták be 2018. június 6-án Dr. Jancsák Csaba: Students of Teacher Education in Hungary: Before and during the Bologna Process című könyvét.

Az Ünnepi Könyvhét alkalmából a SZAB székházban mutatták be 2018. június 6-án Dr. Jancsák Csaba dékánhelyettes, főiskolai docens (SZTE JGYPK Alkalmazott Társadalomismereti és Kisebbségi Intézet) új, angol nyelven megjelent, Students of Teacher Education in Hungary: Before and during the Bologna Process című könyvét. A kötet a Babes-Bolyai Egyetem Cluj-Napoca: Presa Universitara Clujeana kiadójának gondozásában jelent meg, s a bemutatón Pászka Imre professzor (SZTE BTK) beszélgetett a szerzővel.

A kötet megjelenése alkalmából a Szegedi Egyetem Magazinban beszélgetés készült a szerzővel, a könyv témájáról, a tanárképzése helyzetéről, amely itt olvasható:

3_Jancsak_Csaba_konyvenek_bemutatoja_SZAB20180606