JGYPK 150

Lehet egy lappal több?

2018. január 18.

Időpont: 2018. január 17. 13:00

Helyszín: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola, Kecskemét, Lunkányi János utca 10.

Az új évben is folytatódik a Mentor(h)áló Klub – ismét vadonatúj programmal várjuk az érdeklődőket!

A klubfoglalkozás alkalmával vendégeink részt vehetnek a Lehet egy lappal több? c. játékos matematikai program bemutatásán – a foglalkozás szervezője a Mentor(h)áló egyik legaktívabb köznevelési partnerintézménye, a Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola!

Jelentkezés módja és határideje: a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött! Kérjük, részvételi szándékotokat legkésőbb 2018. január 15-én, (hétfő) 16.00 óráig jelezzétek a mellékelt jelentkezési lap megküldésével Lovrity Sándorné intézményvezető részére a következő e-mail címen: igazgato@keszeiskola.hu.

További információ: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/lehet-egy-lappal-tobb/