Nagy SZTE Véradás

2018. április 03.

A Szegedi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az év 100. napján rendezett egyetemi véradásra, amelyen az SZTE polgárai kísérletet tesznek arra, hogy megmentsenek 300 életet.

Időpont: 2018. április 10-én kedden 10 és 17 óra között

Helyszín: SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ (6722 Szeged, Ady tér 10.)

Április 10-én, az év 100. napján az egyetem polgárai – hallgatók, oktatók és egyetemi dolgozók - 10 és 17 óra között adhatnak vért az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban (Szeged, Ady tér 10.). A véradók időpontot is foglalhatnak maguknak az http://www.ovsz.hu/idopontfoglalas weboldalon, de előzetes regisztráció nélkül is lehet vért adni - összesen 10 ágyon zajlik majd a véradás, amelyből 2 ágyat fenntartanak a regisztráció nélkül érkező véradók számára.

A véradáson részt vehet minden 18 év feletti egyetemi polgár, így a külföldi hallgatók is, amennyiben magyar TAJ- és lakcímkártyával jelentkeznek – ezt a kettőt fel kell mutatni véradáskor a személyigazolvánnyal vagy útlevéllel együtt.