A székely írás Mátyás udvarában

2017. október 10.

A Mentor(h)áló és az IH Pedagógiai esték c. nagysikerű sorozatában egy igazi kultúrtörténeti/művelődéstörténeti csemegét kínálunk – vendégünk dr. Sándor Klára nyelvész, társadalomkutató, az SZTE BTK Kulturális Örökség és Humán Információtudományi Tanszékének tanszékvezető főiskolai tanára.

Időpont: 2017. október 24. 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Sandor-Klara-2017-768x536

Dr. Sándor Klára nyelvész, társadalomkutató – az idő kerekét visszaforgatva – izgalmas nyomozásának legfontosabb eredményeit mutatja be hallatlanul izgalmas és érdekes előadásában.

Jegyár: kedvezményes: 1.200,- Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú: 1.800,- Ft

Jegyek még kaphatók az IH Rendezvényközpontban és a www.ticketportal.hu weboldalon. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot!