Prof. dr. Csepeli György: A kooperáció kultúrája

2017. október 25.

Időpont: 2017. november 21. kedd 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Újabb kivételes alkalom a tanulásra, újabb nagyszerű előadó a Mentor(h)áló és az IH közös szervezésében megvalósuló Pedagógiai esték c. sorozatban!

Csepeli-Gyorgy22

Vendégünk Prof. dr. Csepeli György Erdei-díjas szociálpszichológus, szociológus, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, az ELTE Interdiszciplináris Társadalmi Kutatások Doktori Programjának alapítója, vezetője, a Magyar Szociológiai Társaság elnöke.

Emberi kapcsolataink minősége, a körülöttünk lévő világ az elmúlt évtizedekben jelentősen átalakult, a korábban tapasztalható “természetes, velünk született” együttműködést újabban egyre inkább egy másik fogalom váltja le: a versengés.

Jegyár: kedvezményes: 1.200,- Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú: 1.800,- Ft

Jegyek kaphatók az IH Rendezvényközpontban és a www.ticketportal.hu weboldalon. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot!

További információ: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/a-kooperacio-kulturaja/