Mindennapi stresszeink és amit tehetünk ellene

2017. november 06.

Időpont: 2017. december 4. 18.00

Helyszín: IH Rendezvényközpont, Szeged, Felső Tisza-part 2.

Újabb kitűnő előadó, újabb nagyszerű téma a Pedagógiai esték c. sorozatban: hamarosan a mindennapi stresszeinkről tart előadást dr. Szabó Éva, a Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán működő Pszichológiai Intézet intézetvezetője, a Szociál- és Fejlődéspszichológiai Tanszék vezetője. Dr. Szabó Éva visszatérő vendége a Mentor(h)áló sorozatainak, így a siker most is garantált!

Jegyár: kedvezményes: 1.200,- Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú: 1.800,- Ft

Jegyek most még kaphatók az IH Rendezvényközpontban és a www.ticketportal.hu weboldalon. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot!

További információ: http://www.jgypk.hu/mentorhalo/mindennapi-stresszeink-es-amit-tehetunk-ellene/