SZTE JGYPK Kiemelt hírek

2020. január 06.

A szeptemberben induló osztatlan, alap-, és mesterképzésekre, valamint felsőoktatási szakképzésekre 2020. február 15-ig lehet jelentkezni az E-felvételi felületen.

2020. január 09.

A már hagyománynak számító újévi köszöntő keretein belül hirdették ki a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar tudományos és művészeti munkát támogató pályázatának nyerteseit.

2020. január 08.
2019. november 26.
2019. november 12.

A Szegedi Egyetemi Kiadó – Juhász Gyula Felsőoktatási Kiadó gondozásában minden évben számos kötet jelenik meg. Cikkünkben összefoglaltuk, 2019-ben milyen könyvek, kötetek jelentek meg és mik várhatóak még. A könyvek az alábbi linken rendelhetőek meg.

2019. szeptember 06.
Az őszi félév Szemeszternyitó előadását Böjte Csaba, a Szent Ferenc Alapítvány vezetője tartotta A hátrányos helyzetű társadalmi csoportok és gyermekek címmel, aki együttműködési megállapodást kötött a Juhász Gyula Pedagógusképző Karral.
2019. július 19.
2019. július 10.

A Szegedi Tudományegyetem Hattyas sori kampuszában 1,6 milliárd forint kormányzati támogatásból alakítanak ki modern atlétikai centrumot, amelynek része egy 400 méteres 8 sávos rekortán borítású atlétika pálya és egy 80x10 méteres fedett futófolyosó. A pálya belsejében füves labdarúgópálya és a technikai számokat kiszolgáló területek, így például súlylökő, gerelyhajító, diszkoszvető, kalapácsvető, magasugró, távolugró és gyakorlópályák is helyet kapnak. Az 1,6 milliárd forintos beruházásnak köszönhetően egy 300+100 főt befogadó lelátó, konditerem, és egy 80-100 férőhelyes öltözőblokk is épül.

2019. március 28.
2019. január 10.

A 90. éve Szegeden megemlékezés és tudományos konferenciák című programsorozathoz készült kari kisfilm.

Rendezvénynaptár