SZTE JGYPK Kiemelt hírek

2023. január 25.

2023. január 20-án, pénteken került megrendezésre a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Nyílt Napja a Boldogasszony sugárúti főépületben.

2023. január 25.

Pedagógusképzésre jelentkező középiskolásoknak hirdet ösztöndíjprogramot a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Egyetem. A Zirzen Janka programmal a Magyarországon fellépő pedagógushiányt csökkentené a két felsőoktatási intézmény. A havi 100 000 forintos ösztöndíjprogram közvetlen kedvezményezettjei azon felvételiző diákok, akik első helyen jelentkeznek a Szegedi Tudományegyetem, vagy a Gál Ferenc Egyetem valamely nappali tagozatos pedagógusképzésére.

2023. január 24.

Nyisd velünk a szemesztert a JUGYU Klubban!

2023. január 09.

Szeretettel várjuk leendő hallgatóinkat az SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar nyílt napjára. Látogass el hozzánk, és tudj meg többet képzéseinkről.

Időpont: 2023. JANUÁR 20. PÉNTEK 09.00 - 12.00

Helyszín: 6725 SZEGED, BOLDOGASSZONY SGT. 6.

2022. május 16.

Az SZTE JGYPK Szakképzési, Felnőttképzési és Tudásmenedzsment Intézete, az OKJ-s képzések megszűnését követően, új rendszerű szakmai képzéseket, fotós- és közbeszerzési tanfolyamokat, valamint egyetemi kurzusok tematikája alapján kidolgozott, rövid ciklusú képzési programokat kínál az érdeklődőknek.

2022. május 05.

A XXIV. Juhász Gyula Napok után ismét megmutattuk, milyen összetartó család, közösség vagyunk. 2022. május 4-én több, mint százan gyűltünk össze a Hattyas soron, hogy élőképet alkotva kirajzoljuk a JGYPK betűit.

2022. május 02.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kara az SZTE szegedi működésének centenáriuma tiszteletére Óvodatörténeti állandó kiállítást rendezett az Alkalmazott Pedagógiai Intézetben, az Óvodapedagógus-képző Tanszéken.

2019. március 28.
2019. január 10.

A 90. éve Szegeden megemlékezés és tudományos konferenciák című programsorozathoz készült kari kisfilm.