SZTE JGYPK Kiemelt hírek

2020. július 10.

Dr. Döbör András dékán úr levele és a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar 2020-as letölthető évkönyve.

2020. július 13.
2020. július 02.

Június 26-án Pedagógusnap alkalmából kari elismeréseket adott át Dr. Döbör András dékán úr.

2020. június 29.

Pusztai Virág a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Szakképzési, Felnőttképzési és Továbbképzési Intézetének adjunktusa. 2017-ben A televíziós műsorgyártás és műsorszerkesztés gyakorlati alapjai címmel megjelent tankönyvének egy felújított és újragondolt változatáról beszélgettünk.

2020. június 29.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. június 17.

Marton Ákos Barnabás és Vinkó Leó fiatal festőművészek, mindketten a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar rajz szakán végeztek. Évek óta alkotnak együtt, és dekorálnak: szórakozóhelyeken, fürdőben és épületek hatalmas tűzfalain csodálhatjuk meg monumentális munkáikat. Az alkotópárossal aktuális megbízásuk helyszínén beszélgettünk.

2017. január 19.
2019. május 30.
2019. március 28.
2019. január 10.

A 90. éve Szegeden megemlékezés és tudományos konferenciák című programsorozathoz készült kari kisfilm.

Friss hírek RSS

Rendezvénynaptár